Çiftlik Bank

Çiftlik Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Çiftlik Bank
Türkiye?nin En çok kazandıran oyununda hala yerini almadın mı ? Haydi oyunu yükle oyna ve eğlenmeye başla eğlenirken hem de kazan.

Türkiye?nin En çok kazandıran oyununda hala yerini almadın mı ? Haydi oyunu yükle oyna ve eğlenmeye başla eğlenirken hem de kazan.

Yeni bir trend olan oyun oynarken para kazanmak artık Çiftlik Bank oyunu ile çok kolay. Çiftliği kur ve para kazanmaya başla. Ücretsiz olarak indirip üye olup hemen oyuna başlayabilirsin. Para kazanmak için çiftliği kurup çalışmaya başlamalısın.

Oyun oynarken arkadaşlarını davet etmeyi unutma çünkü referans linklerini arkadaşlarına gönderip arkadaşlarını oyuna davet ederek oyunda daha çok altın kazanabilirsin. Tabi ki bunun yanında altın kazanmanın birçok yolu var Örneğin hayvan pazarından yeni üretilen hayvanları satın alarak ta altın kazanabilirsin.

Oyunda satın aldığın hayvanlar senin için gerçek hayatta Çiftlik Bank ?da gerçek çiftliklere eklenerek gerçeğe dönüşüyor. Sen telefondan oyununu oynarken gerçekte olan ise çiftliklerimizde hayvanlar senin için yerleştiriliyor. Hayvanların temizliği bakımı ve beslenmesini sen oyun oynarken biz gerçek hayatta onlar için gerçekleştiriyoruz. Oyun içerisindeki üretilen hayvanların karşılığını hemen nakit paraya çevirerek hesabına aktarabilirsin. Ve Çiftlik Bank çiftliklerinde üretilen bal, yumurta, sucuk, süt ve bununla birlikte olan süt ürünlerini üyelik bilgilerin doğrultusunda istediğin adrese sipariş edebilirsin. Oyun İçerisinde farklı serverlarda çiftliği kurarken aynı serverdaki arkadaşlarınla beraber kalanlar kurabilirsin. Oyun içerisinde yardımlaşmak ve birbirine destek vermek çok önemli. Online markete ürünlerini eklemeyi unutma bu pazarın müşterisi çok ürünlerini kolaylıkla satabilirsin

Çiftlik Bank indir